مستمری ماهیانه نقدی

بیش از ۹۰ خانوار به طور منظم و ماهیانه و متناسب با تعداد اعضای خانوار و شرایط مالی، مبالغی به صورت نقدی دریافت می نمایند. که تمامی فیش های واریزی جهت رویت خیر اندیشان در بایگانی موسسه موجود می باشد. همچنین از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری، ۳۰ خانوار از سیل زدگان استان خوزستان به جمع مددجویان این موسسه اضافه خواهند شد.

[supsystic-gallery id='4']
[supsystic-gallery id='4']

۲٫ کمک هزینه

مطابق ضوابط موسسه و پس از بررسی مستندات، به خانواده های تحت پوشش، کمک هزینه جهیزیه، تعمیرات، اجاره مسکن، تحصیل فرزندان، درمان و … اعطا می گردد.

۳٫ سبد کالا

سبدهای کالا حاوی بیش از بیست مورد کالای اساسی و مایحتاج روزانه، به طور منظم و در سررسیدهای ماهانه به خانواده های تحت پوشش اعطا می گردد. ضمنا جهت رفاه حال این عزیزان، ایاب و ذهاب در روز توزیع سبد کالا، توسط موسسه انجام می پذیرد.

[supsystic-gallery id='4']
[supsystic-gallery id='4']

۴٫ کمک رسانی به مناطق محروم

علیرغم محدود بودن مسئولیت موسسه به فعالیت در استان تهران، ارسال کالاهای اساسی و لوازم خانگی به مناطق محروم استان هرمزگان توسط موسسه صورت می پذیرد.

۵٫ امدادرسانی در مواقع ضروری

بلایای طبیعی در سال های اخیر گریبان گیر کشور عزیزمان بوده است. موسسه خیریه کلید بهشت همواره خود را بر آن داشته تا در مواقع اضطراری یاری رسان هموطنان آسیب دیده باشد. از این رو با یاری حامیان خیراندیش، کمک های گشترده به زلزله زدگان استان کرمانشاه و سیل زدگان استان های گلستان، لرستان و خوزستان صورت پذیرفته است که مستندات آن در وبسایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه قابل رویت می باشد.

[supsystic-gallery id='4']